Ravensburger

شرکت رونزبرگر در سال ۱۸۸۳ در شهر رونزبرگ آلمان تاسیس شد. با وجودیکه این شرکت به دلیل دارا بودن پازل های متنوع مشهور می باشد ولی بازی های فکری منحصر به فردی را هم برای علاقمندان ارائه نموده است.
شرکت رونزبرگر با بیش از ۱۳۰ سال قدمت، بهترین پازل ها با بالاترین کیفیت چاپ تصاویر و برش قطعه های پازل و قطعه های بازی را تولید می نماید.
پازل های رونزبرگر شامل مجموعه کاملی از مدل ها، طرح های متنوع و متناسب با تمامی گروه های سنی و سلیقه های مختلف می باشند.
این پازل ها شامل پازل های سه بعدی و کروی با جنسی از پلاستیک مخصوص و منحصر به فرد در طرح ها و اندازه های گوناگون، پازل هایی با طرح های گوناگون، آثار هنری از نقاشان و هنرمندان قدیمی، معاصر و مدرن مشهور دنیا، منظره های زیبا و بناهای تاریخی از تمامی کشورهای جهان، شخصیت های پُر طرفدار دیزنی و پازل های آموزشی، با تعداد متنوعی از ۶ تا ۴٠،٠٠٠ قطعه، با امکان قاب شدن به صورت تابلوهای زیبای دیواری می باشند.
بازی های آموزشی، بازی حافظه، بازی های ساده کودکانه، بازی های سرگرم کننده خانوادگی و کاردستی های هیجان انگیز نیز از مجموعه بازی و کاردستی های رونزبرگر هستند.
گلوبال برند تویز نیز به عنوان نماینده رسمی رونزبرگر در ایران سعی نموده تا پازل ها و بازی های رونزبرگر را برای علاقمندان به بهترین شکل ارائه نموده و تجربیات ارزنده ای را برای خانواده های ایرانی در این زمینه مهیا سازد.

برندها
مرتب سازی بر اساس