خبر
حراج استثنايى لگو تنديس
فروشگاه لگو تنديس از تمامى علاقمندان دعوت مى نمايد كه به دليل تعطيلى فروشگاه در حراج ٣٠ تا ٥٠ درصدى كليه اجناس شامل لگو، پازل هاى رونزبرگر، وى تك، كرايولا و ... از تاريخ ١٧ تا ٢٧ اسفندماه از ساعت ١٠ صبح تا ١٠ شب حضور بهم رسانيد و در اين حراج بزرگ شركت نماييد.
ادامه
استیکرهای جالب لگو
با طراحى استيكرهاى بسيار جذاب و هيجان انگيزى كه مشاهده مى نماييد، به تمامى علاقمندان لگو پيشنهاد مى كنيم اين استيكرها را از كانال ما دريافت نماييد و در پيغام هاى روزانه خود استفاده كنيد .
ادامه
جشنواره خرید لگو
از اول آذر 1396 تا پایان اردیبهشت 1397 با خرید از محصولات لگو، در جشنواره خرید لگوایران شرکت کنید تا شانس برنده شدن سفر به لگولند دوبی برای 20 نفر و یا شانس برنده شدن خودرو رنو کپچر برای یک نفر را داشته باشید.
ادامه
آشنايى بيشتر با هلى کوپترهاى کنترلى
می خواهيم مجموعه اى از اطلاعات لازم براى کار با هلى کوپترهاى کنترلى را در اختيار علاقمندان قرار دهيم. هلى کوپتر راديوکنترل، هلى کوپتر کنترل از راه دور يا هلى کوپتر RC، دستگاه پرنده اى است که پرواز آن توسط امواج راديويى کنترل مى شود. هلى کوپترهاى کنترلى داراى ساختمان، موتور، سوخت يا منبع توليد انرژى متفاوتى هستند.
ادامه
کاپ کيک هاي هيجان انگيز
مجموعه کلکسيوني از کاپ کيک هاي خوش رنگ و جذاب که بسيار سحرآميز و هيجان انگيز مي باشند و با برداشتن رويه آن ها تبديل به عروسک هاي بسيار زيبايي مي شوند در اين بخش براي علاقمندان معرفي مي نماييم.
ادامه
جعبه هاي نگهداري قطعات لگو
مژده به علاقمندان محصولات گلوبال برند تويز، جعبه هاي نگهداري لگو در ۴ رنگ متنوع و زيبا در تمامي نمايندگي هاي گلوبال برند تويز قابل عرضه مي باشند.
ادامه