خبر
اسامی برندگان قرعه کشی جشنواره خرید لگو خرداد ١٣٩٧
با عرض تشکر از همراهی تمامی شرکت کنندگان در جشنواره خرید لگو، قرعه کشی در روز جمعه ١١ خرداد ماه ١٣٩٧ طی مراسمی در حضور جمعی از مدیران نمایندگی های فروش گلوبال برند تویز به انجام رسید و اسامی برندگان محترم یک دستگاه ماشین رنو کپچر و ٢٠ نفر سفر به لگولند دوبی، ٢ شب و 3 روز را در ادامه مشاهده می فرمایید...
ادامه
لیست کارت های ثبت شده در سایت که واجد شرایط شرکت در قرعه کشی می باشند
قرعه کشی جشنواره خرید لگو، ظهر روز جمعه ١١ خرداد ماه ١٣٩٧ با حضور جمعی از مدیران نمایندگی های فروش گلوبال برند تویز برگزار می شود. اسامی برندگان قرعه کشی، بعدازظهر روز جمعه ١١ خرداد ماه ١٣٩٧ از طریق وب سایت و صفحه اینستاگرام گلوبال برند تویز اطلاع رسانی خواهد شد. به کارت های ثبت شده در سایت که واجد شرایط شرکت در قرعه کشی می باشند، یک عدد 5 رقمی از 10،001 تا 71،943 اختصاص داده شده است و قرعه کشی از طریق گوی های چرخان بر اساس این شماره ها انجام خواهد شد. این لیست به صورت فایل پی دی اف در دسترس می باشد... ادامه خبر
ادامه
قیمت کالاهای گلوبال برند تویز
قابل توجه علاقمندان محصولات گلوبال برند تویز، لیست قیمت کالاهای گلوبال برند تویز در حال حاضر در صفحه کالاهای سایت موجود نمی باشد. برای راحتی کاربران محترم، مدت کوتاهی قیمت کالاها به صورت فایل های پی.دی.اف در دسترس قرار می گیرند و به زودی به روز رسانی قیمت ها انجام شده و همانند گذشته در صفحه کالاها قابل مشاهده خواهند بود.
ادامه
مهلت ثبت نام در جشنواره خرید لگو
به اطلاع تمامى علاقمندان، خريداران و شركت كنندگان در جشنواره خريد لگو مى رسانيم كه زمان شركت در قرعه كشى پايان ارديبهشت ماه ١٣٩٧ به پایان رسید. آخرين مهلت ثبت كارت هاى قرعه كشى در سايت گلوبال برند تويز، ساعت ٢٤:٠٠ هفتم خرداد ماه ١٣٩٧ مى باشد. قابل توجه خریداران محترم لگو، تمامی کد کارت های قرعه کشی تا قبل از ساعت ٢٤:٠٠ هفتم خرداد ماه ١٣٩٧ دارای اعتبار می باشند و کارت های ثبت نشده بعد از این تاریخ هیچ ارزش و اعتباری نخواهند داشت.
ادامه
استیکرهای جالب لگو
با طراحى استيكرهاى بسيار جذاب و هيجان انگيزى كه مشاهده مى نماييد، به تمامى علاقمندان لگو پيشنهاد مى كنيم اين استيكرها را از كانال ما دريافت نماييد و در پيغام هاى روزانه خود استفاده كنيد .
ادامه
جشنواره خرید لگو
از اول آذر ١٣٩٦ تا پايان اردیبهشت ١٣٩٧ با خريد از محصولات لگو، در جشنواره خريد لگو شركت كنيد تا شانس برنده شدن سفر به لگولند دوبى براى ٢٠ نفر و يا شانس برنده شدن خودرو رنو كپچر براى يك نفر را داشته باشيد. آخرين مهلت ثبت كارت هاى قرعه كشى در سايت گلوبال برند تويز، ساعت ٢٤:٠٠ هفتم خرداد ماه ١٣٩٧ مى باشد. قابل توجه خریداران محترم لگو، تمامی کد کارت های قرعه کشی تا قبل از ساعت ٢٤:٠٠ هفتم خرداد ماه ١٣٩٧ دارای اعتبار می باشند و کارت های ثبت نشده بعد از این تاریخ هیچ ارزش و اعتباری نخواهند داشت.
ادامه
آشنايى بيشتر با هلى کوپترهاى کنترلى
می خواهيم مجموعه اى از اطلاعات لازم براى کار با هلى کوپترهاى کنترلى را در اختيار علاقمندان قرار دهيم. هلى کوپتر راديوکنترل، هلى کوپتر کنترل از راه دور يا هلى کوپتر RC، دستگاه پرنده اى است که پرواز آن توسط امواج راديويى کنترل مى شود. هلى کوپترهاى کنترلى داراى ساختمان، موتور، سوخت يا منبع توليد انرژى متفاوتى هستند.
ادامه
کاپ کيک هاي هيجان انگيز
مجموعه کلکسيوني از کاپ کيک هاي خوش رنگ و جذاب که بسيار سحرآميز و هيجان انگيز مي باشند و با برداشتن رويه آن ها تبديل به عروسک هاي بسيار زيبايي مي شوند در اين بخش براي علاقمندان معرفي مي نماييم.
ادامه