خبر
از Nexo Knight هدیه بگیرید
با خرید هریک از بسته های لگوی Nexo Knight یکی از دو بسته 70372 یا 70373 را به عنوان هدیه دریافت خواهید نمود
ادامه
مسابقات انتخابی پانزدهمین المپیاد جهانی روباتیک WRO
مسابقات انتخابی پانزدهمین المپیاد جهانی روباتیک روز شنبه ١٧ شهریور ١٣٩٧ در سالن ١۴ و ١۵ نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.
ادامه
اسامی برندگان قرعه کشی جشنواره خرید لگو خرداد ١٣٩٧
با عرض تشکر از همراهی تمامی شرکت کنندگان در جشنواره خرید لگو، قرعه کشی در روز جمعه ١١ خرداد ماه ١٣٩٧ طی مراسمی در حضور جمعی از مدیران نمایندگی های فروش گلوبال برند تویز به انجام رسید و اسامی برندگان محترم یک دستگاه ماشین رنو کپچر و ٢٠ نفر سفر به لگولند دوبی، ٢ شب و 3 روز را در ادامه مشاهده می فرمایید...
ادامه
لیست کارت های ثبت شده در سایت که واجد شرایط شرکت در قرعه کشی می باشند
قرعه کشی جشنواره خرید لگو، ظهر روز جمعه ١١ خرداد ماه ١٣٩٧ با حضور جمعی از مدیران نمایندگی های فروش گلوبال برند تویز برگزار می شود. اسامی برندگان قرعه کشی، بعدازظهر روز جمعه ١١ خرداد ماه ١٣٩٧ از طریق وب سایت و صفحه اینستاگرام گلوبال برند تویز اطلاع رسانی خواهد شد. به کارت های ثبت شده در سایت که واجد شرایط شرکت در قرعه کشی می باشند، یک عدد 5 رقمی از 10،001 تا 71،943 اختصاص داده شده است و قرعه کشی از طریق گوی های چرخان بر اساس این شماره ها انجام خواهد شد. این لیست به صورت فایل پی دی اف در دسترس می باشد... ادامه خبر
ادامه
استیکرهای جالب لگو
با طراحى استيكرهاى بسيار جذاب و هيجان انگيزى كه مشاهده مى نماييد، به تمامى علاقمندان لگو پيشنهاد مى كنيم اين استيكرها را از كانال ما دريافت نماييد و در پيغام هاى روزانه خود استفاده كنيد .
ادامه
جشنواره خرید لگو
از اول آذر ١٣٩٦ تا پايان اردیبهشت ١٣٩٧ با خريد از محصولات لگو، در جشنواره خريد لگو شركت كنيد تا شانس برنده شدن سفر به لگولند دوبى براى ٢٠ نفر و يا شانس برنده شدن خودرو رنو كپچر براى يك نفر را داشته باشيد. آخرين مهلت ثبت كارت هاى قرعه كشى در سايت گلوبال برند تويز، ساعت ٢٤:٠٠ هفتم خرداد ماه ١٣٩٧ مى باشد. قابل توجه خریداران محترم لگو، تمامی کد کارت های قرعه کشی تا قبل از ساعت ٢٤:٠٠ هفتم خرداد ماه ١٣٩٧ دارای اعتبار می باشند و کارت های ثبت نشده بعد از این تاریخ هیچ ارزش و اعتباری نخواهند داشت.
ادامه
آشنايى بيشتر با هلى کوپترهاى کنترلى
می خواهيم مجموعه اى از اطلاعات لازم براى کار با هلى کوپترهاى کنترلى را در اختيار علاقمندان قرار دهيم. هلى کوپتر راديوکنترل، هلى کوپتر کنترل از راه دور يا هلى کوپتر RC، دستگاه پرنده اى است که پرواز آن توسط امواج راديويى کنترل مى شود. هلى کوپترهاى کنترلى داراى ساختمان، موتور، سوخت يا منبع توليد انرژى متفاوتى هستند.
ادامه